whatsapp
Facebook
Instagramp
whatsapp

Kliniğimiz

Estedent Özel Mehmet Bozyel
Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Estedent Özel Mehmet Bozyel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ‘ağız ve diş sağlığı’ alanında gelişmiş, tam donanımlı bir merkezdir. Hastalarımıza sadece mesai saatleri içerisinde değil, soru ve sorunlarının çözümü için birebir temas kurabilecekleri 7 gün 24 saat hizmet veren anlayışıyla hizmet verilmektedir. Yurtdışından gelen hastalarımızın 'ağız ve diş sağlığı' ile ilgili problemleri konusunda da uzman bir yapı sunulmaktadır.

Gerek telefon gerekse internet ortamında alınan randevu saatlerinde gerekli esneklik sağlanarak, randevu ile hasta kabulü yapılan Dr. Mehmet Bozyel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ilk ziyaretinizde Oral Diagnoz olarak isimlendirilen ağız içi muayeneniz yapıldıktan sonra şikâyetinize göre ilgili tedavi planınız hazırlanmakta ve sizin onayınızdan sonra yeni bir buluşma tarihi belirlenmektedir.

Kliniğimizde güven içerisinde tüm ağız ve diş sağlığı hizmetlerini alabilirsiniz.

Estedent Özel Mehmet Bozyel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde her hastaya kaliteli zaman ayrılarak, multi disipliner bir yaklaşımla sonuç odaklı tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Estedent Özel Mehmet Bozyel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde en iyi sağlık hizmeti; üstün bilgi birikimi, deneyimli personel, kaliteli malzeme ve ekipman ile ‘sterilizasyon ve dezenfeksiyon’ mevzuatlarına uygun bir ortamda halkımızla buluşmaktadır. Farkımız; tam teçhizatlı bir klinik donanımında, muayenehane sıcaklığında bir yapı sergilememizdir.

Alanında Uzman Hekimlerimiz tarafından;

implant, porselen kaplama, zirkonyum kaplama, e-max, porselen laminate ve kompozit laminate, şeffaf plak ile ortodonti ve tel tedavisi ile ortodonti, kanal tedavisi, estetik dolgu, diastema kapama, pedodonti, diş eti hastalıkları tedavisi, tüm çene ve diş cerrahisi işlemleri gibi bütün diş hekimliği branşlarında hizmet vermekteyiz.

Randevunuz için arayınız.

+90 412 223 27 74 +90 412 228 96 33