HAKKIMIZDA

Dr. Mehmet Bozyel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ‘ağız ve diş sağlığı’ alanında gelişmiş, tam donanımlı bir merkezdir. Hastalarımıza sadece mesai saatleri içerisinde değil, soru ve sorunlarının çözümü için birebir temas kurabilecekleri 7 gün 24 saat hizmet veren anlayışıyla hizmet verilmektedir. Yurtdışından gelen hastalarımızın ‘ağız ve diş sağlığı’ ile ilgili problemleri konusunda da uzman bir yapı sunulmaktadır.

Dr. Mehmet Bozyel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde en iyi sağlık hizmeti; üstün bilgi birikimi, deneyimli personel, kaliteli malzeme ve ekipman ile ‘sterilizasyon ve dezenfeksiyon’ mevzuatlarına uygun bir ortamda halkımızla buluşmaktadır. Farkımız; tam teçhizatlı bir klinik donanımında, muayenehane sıcaklığında bir yapı sergilememizdir.

Dr. Mehmet Bozyel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde her hastaya kaliteli zaman ayrılarak, multi disipliner bir yaklaşımla sonuç odaklı tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Ağız-diş sağlığı alanındaki her türlü yenilik ve gelişmeden hastalarımızı faydalandırmak için uluslararası tüm uygulamalar takip edilmekte, ayrıca toplumumuzda ağız-diş sağlığı bilincinin oluşturulmasına yönelik çalışmalar yürütülmektedir.

Gerek telefon gerekse internet ortamında alınan randevu saatlerinde gerekli esneklik sağlanarak, randevu ile hasta kabulü yapılan  Dr. Mehmet Bozyel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ilk ziyaretinizde  Oral Diagnoz olarak isimlendirilen ağız içi muayeneniz yapıldıktan sonra şikâyetinize göre ilgili tedavi planınız hazırlanmakta ve sizin onayınızdan sonra yeni bir buluşma tarihi belirlenmektedir. 

   Kliniğimizde güven içerisinde tüm ağız ve diş sağlığı hizmetlerini alabilirsiniz.